Aktivity MŠ

Během školního roku nabízíme dětem mnoho nejrůznějších akcí. Mají také možnost navštěvovat zájmové kroužky a nadstandardní aktivity.

Zájmové kroužky

Vzdělávací program naší MŠ je doplněn nabídkou zájmových kroužků, které podporují sebedůvěru dětí, učí je novým dovednostem a podporují spolupráci s ostatními dětmi z jiných tříd.

Akce MŠ

Pro zpestření celoročního dění v MŠ jsou pořádány pro děti nejrůznější akce. Při plánování vycházíme i z tradic spojených s různými ročními obdobími. Aktivity jsou organizovány většinou v dopoledních, společné akce pro rodiče s dětmi i v odpoledních hodinách.

Archiv akcí

O veškerých aktivitách Vás budeme informovat v archivu akcí. Dočtete se o všem, co se událo, co děti prožily, co se jim líbilo a co je nadchlo a zaujalo.

Fotogalerie

Informace z akcí školky budou doplňovány fotografiemi. Nahlédněte do naší fotogalerie, která Vám určitou akci podrobněji přiblíží. Hledejte své dítko mezi ostatními!