Omezení provozu o letních prázdninách

Vážení rodiče,

o prázdninách bude v mateřské škole probíhat rekonstrukce stropu mezi Jahůdkovou a Muchomůrkovou třídou. Stav stropu se za posledních 6 měsíců výrazně zhoršil, a proto se v současné době zpracovává statický posudek stropu a následně bude zpracován návrh opatření a projektová dokumentace rekonstrukce.

Jelikož chceme, aby byla školka připravena na další školní rok a její provoz byl bezpečný, musí se příslušné opravy provést o prázdninách. A protože nás tlačí čas a zatím není znám přesný časový plán rekonstrukce a tím pádem ani přípravných prací, jsme nuceni omezit provoz ve školce víc, než jsme původně plánovali.

Žádáme Vás proto o následující spolupráci. Pokud to je ve Vašich možnostech, nedávejte v období prázdnin Vaše dítě do školky vůbec anebo v minimální míře.

Provoz v mateřské škole v období prázdnin, to je od 29. 6. 2015 do 28. 8. 2015, bude probíhat pouze na hlavní budově č. p. 220.

Od 29. 6. do 3. 7. bude provoz ve dvou třídách.

Od 7. 7. do 17. 7. bude provoz v jedné třídě.

Od 20. 7. do 14. 8. bude školka uzavřena.

Od 17. 8. do 21. 8. bude provoz v jedné třídě.

Od 24. 8. do 28. 8. bude provoz ve dvou třídách.

Za způsobené komplikace se Vám omlouváme.