Informace pro rodiče

Základní informace mají za cíl usnadnit rodičům dětí orientovat se v podmínkách naší mateřské školy a stanovit základní pravidla vzájemné spolupráce.

Provoz MŠ

Mateřská škola je otevřena denně od pondělí do pátku od 6.15 do 16.00 hod.  Provoz je v době prázdnin omezen, záleží na počtu přihlášených dětí.

Zápis do MŠ

Přijímání dětí do mateřské školy na následující školní rok probíhá v souladu s rozhodnutím zřizovatele, zpravidla v průběhu dubna daného roku.

Spolupráce s rodiči

Rodiče se zajímají o práci školky, podílí se na námětech pro různé činnosti a akce.

Ke stažení

Nabízíme Vám ke stažení dokumenty MŠ a fotografie z našich akcí. Dosud byla nabídka a následné zpracovávání fotografií zajišťováno mateřskou školou. Nyní máte možnost si fotografie sami stahovat z webu a nechat si je zpracovat Vámi vybranou fotolaboratoří podle Vašich požadavků.

Odhlašování dětí

Abyste mohli odhlašovat Vaše dítě ze školky pomocí rozšíření "Odhlašování dětí", je třeba, aby Vám odpovědná osoba vytvořila účet v redakčním systému webu. O vytvoření účtu požádejte prostřednictvím e-mailu.

Aktuality

Aktuální informace k akcím a činnostem dětí a k provozu školky najdete nejen na našich webových stránkách, ale k dispozici Vám budou i nadále na nástěnkách školky.