Informace pro rodiče předškoláků - plavecký výcvik

Váš syn / dcera se od úterý 10. května 2016 zůčastní plaveckého výcviku ve Skutči. Výcvik se uskuteční každé úterý a čtvrtek do 9. června, doprava linkovým autobusem tam i zpět.

Termíny plavání - 10.5., 12.5., 17.5., 19.5., 24.5., 26.5., 31.5., 2.6., 7.6., 9.6.

Autobus odjíždí v 9,35 hod. z náměstí. Autobus zpět jede ve 12, 00 hod. ze Skutče. Plavecký kurz začíná v 10,00 hod. (Dopolední svačina bude ve školce před odjezdem, na oběd se vrátíme asi ve13,00 hodin.)

Na plavání budou děti potřebovat: plavky, osušku, hřeben, igelitovou tašku na mokré věci, pití s možností uzavření a lehkou svačinku, kapesníky.

Vše řádně označte značkou dítěte. Mýdlo k dyspozici u učitelů.

Prosíme rodiče, aby si děti s sebou nebraly žádné hračky, šperky, bonbony, žvýkačky apod...

Děti si své věci budou vozit na plavání každý sám ve svém batohu.

Doporučujeme dát dítěti čepici na uši ( třeba i zimní) na cestu zpět.

Pokud Vaše dítě nenese dobře jízdu autobusem, upozorněte učitele a dodejte jim příslušný lék v podepsané krabičce.

Doprovod dětí zajistí - pan učitel Libor Michálek

paní učitelka Mgr. Hana Vobejdová